نماد اعتماد الکترونیک

 

گالری تصاویر برگزیده

بيمه گذاران شركت هاي بيمه نگران نباشند

محدوديت در صدور بيمه نامه براي يك شركت بيمه داراي مشكل كه از سوي بيمه مركزي اعمال شده است ارتباطي با تعهدات قبلي آن شركت ندارد و بيمه گذاران مي توانند از مزاياي بيمه نامه خود استفاده كنند.

به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل بيمه مركزي، معاون نظارت بيمه مركزي ضمن اعلام اين مطلب افزود: محدوديت اعمال شده در صدور و ارائه بيمه نامه توسط شركت بيمه توسعه كه چارچوب هاي نظارتي را رعايت نكرده از روش هاي بازدارنده و تنبيهي بيمه مركزي است و اين امر حقوق بيمه گذاران را به خطر نمي اندازد.
حبيب ميرزايي تصريح كرد: ما نگراني بيمه گران را نيز در خصوص سرمايه و اعتمادشان درك مي كنيم اما آنچه مسلم است بيمه مركزي همواره خود را حامي و حافظ حقوق آنان مي داند و تا پايان تعهدات شركت هاي بيمه، كنار آنان خواهد بود.
معاون نظارت بيمه مركزي به اعمال ممنوعيت صدور بيمه نامه در يكي از شركت هاي بيمه اشاره كرد و گفت: اين ممنوعيت و محدوديت صرفاً براي يك شركت بيمه و در راستاي حفظ حقوق بيمه گذاران بوده و ادامه روند رسيدگي به پرونده اين شركت به نفع بيمه گذاران تمام خواهد شد.
وي خاطرنشان كرد: ابزارهاي نظارتي در اختيار بيمه مركزي به گونه اي طراحي شده كه بايد در كنار آن بازوهاي اجرايي نهادهاي ديگر نيز وارد عمل شوند كه خوشبختانه نهادهاي ذيربط نيز وارد عمل شدند و انشاالله در آينده نزديك خبرهاي خوشي براي بيمه گذاران و زيانديدگان اين شركت در راه است.
ميرزايي با تاكيد بر تفاوت هاي بنيادين بيمه نامه هاي كوتاه مدت نظير بيمه شخص ثالث با بيمه نامه هاي بلندمدت نظير بيمه هاي عمر و زندگي، گفت: اين بيمه نامه ها با يكديگر تفاوت ماهوي دارند و بيمه گذاراني كه از شركت مذكور بيمه زندگي و نظاير آن را خريداري كرده اند در صورت امكان به تعهدات مندرج در بيمه نامه عمل كنند تا بيمه مركزي هم بتواند از حقوق آنان به خوبي دفاع كند.


بستن

اعلانات

 

 

 

آخرین اخبار دوره ها

آخرین اخبار بیمه


1387 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به شـرکت پویا تدبیر تبریز می باشد .